Niesłabnące zainteresowanie kasetonami reklamowymi

Reklamy wielkoformatowe oraz billboardy to obecnie jedne z najpopularniejszych rodzajów reklamy zewnętrznej. Nie mniej, ostatnimi czasy coraz większą popularnością na rynku tego typu produktów zaczynają się cieszyć kasetony reklamowe. W tym artykule postaramy odpowiedzieć się na szereg pytań związanych z zastosowaniem oraz zaletami tego doskonałego narzędzia reklamowego.

Czym są kasetony reklamowe?

Przez pojęcie kasetonów reklamowych rozumiemy jednostronne lub dwustronne tablice na których znajduje się tekst lub obraz najczęściej powiązany z logo oraz nazwą firmy.

Występują zarówno w tradycyjnej, nie podświetlanej formie jak i w tej bardziej nowoczesnej, dzięki zastosowaniu bardzo zróżnicowanych i barwnych systemów sztucznego oświetlenia.

Jedną z wielu zalet kasetonów reklamowych jest ich uniwersalność, dzięki której doskonale sprawdzą się nie tylko jako format reklamy zewnętrznej, ale i również reklama wewnątrz budynków – na przykład w biurowcach, galeriach handlowych, recepcjach i wielu innych.

Jak mówi Remigiusz Rygoł, właściciel GrawerPix – jednej z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych przez klientów agencji reklamowych w kraju: „Nie ulega wątpliwości, że kasetony reklamowe to obecnie jeden z najpopularniejszych produktów na rynku, co znajduje potwierdzenie również w ilości naszych realizacji tego produktu. Nasze projekty zawsze cechują się najwyższą dbałością o szczegóły, a także bardzo szybkim czasem realizacji zlecenia”.

Dzięki wyborowi kasetonów reklamowych, zwiększymy rozpoznawalność naszej marki, a ponadto umożliwimy naszym klientom zapamiętanie siedziby naszej firmy.Tytuł: Niesłabnące zainteresowanie kasetonami reklamowymi